SS2150-LTP datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SS2150-LTP
  • Производитель
    MCC (Micro Commercial Components)
  • Описание
    MCC (Micro Commercial Components) SS2150-LTP Capacitance @ Vr, F: - Current - Average Rectified (io): 2A Current - Reverse Leakage @ Vr: 500?µA @ 150V Diode Type: Schottky Forward Continuous Current: 2 A ID_COMPONENTS: 3730234 Max Surge Current: 50 A Maximum Reverse Leakage Current: 0.5 mA Mounting Style: SMD/SMT Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: DO-214AC, SMA Peak Reverse Voltage: 150 V Product: Schottky Rectifiers Reverse Recovery Time (trr): - Series: - Speed: Fast Recovery = 200mA (Io) Voltage - Dc Reverse (vr) (max): 150V Voltage - Forward (vf) (max) @ If: 900mV @ 2A Other Names: SS2150-LTPMSTR